Wypożyczalnia dekoracji ślubnych APP

 

Kim jesteśmy?
 

Wypożyczenie bez obsługi

Wypożyczamy przedmioty bezpośrednio z naszego magazynu bez obsługi, w atrakcyjnych cenach. Otrzymujecie przedmioty czyste, kompletne na określony okres czasu, zwracacie w identycznym stanie, w jakim do Was dojechały, gotowe do dalszego wypożyczenia, czyste i kompletne.

Sami decydujecie o ich wykorzystaniu, aranżacji, zestawieniu kolorystycznym.

Poznaj naszą ideę!

Dzięki opcji wypożyczenia dekoracji macie możliwość w niskiej cenie zaaranżować wystrój kościoła, sali bankietowej, stołów, a także imprezy w plenerze. Dodatkowo to Wy decydujecie o kolorystyce.

Większość naszych przedmiotów, dzięki zmienności detalu, da się zaaranżować pod niemal każdy styl i kolor. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Jednym słowem – macie profesjonalny, efektowny i oryginalny wystrój niczym z pracowni dekoratorskiej bardzo małym kosztem, dzięki włożonej własnej pracy.

Nasze przedmioty i urządzenia są w idealnym stanie technicznym i mogą być wykorzystane na wszelkiego rodzaju imprezy, uroczystości, prezentacje firmowe, ekspozycje reklamowe. Każdego dnia powiększamy naszą ofertę, jeżeli mimo wszystko nie możecie znaleźć interesującego Was przedmiotu prosimy o kontakt, być może okaże się, że możemy Wam pomóc.

Dostawa

Wypożyczone przedmioty można odebrać osobiście pod wskazanym przez nas adresem lub też możemy je wysłać do Was kurierem na dowolny adres w całym kraju! Całkowity koszt przesyłki zależy od ilości wypożyczanych przedmiotów i wagi. Każda paczka do 30 kg kosztuje 18 zł. Odsyłacie przedmioty lub odwozicie na swój koszt. Możecie skorzystać z naszego kuriera, płacąc ponownie jedynie 18,00 zł za paczkę do 30 kg.

Kaucja zwrotna

Pobieramy kaucję zwrotną, którą oddajemy niezwłocznie po otrzymaniu sprzętu w nienaruszonym stanie, czystego i gotowego do dalszego (ponownego) użytkowania. Jeśli coś zostanie uszkodzone lub zaginie potrącamy od 20 do 100% wysokości kaucji w zależności od stopnia szkody.

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i agencje reklamowe, restauracje, firmy organizatorskie. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych dla najbardziej wymagającej pary!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!