Save a Date na Pierwszy Dzień Otwarty APP Wypożyczalnia Dekoracji, Rent A Tent oraz Szumilas Miejsce Spotkań!

Zapraszamy 5 lipca 2021 r.
od godziny 14:00 do 18:00

Szumilas – Miejsce Spotkań
w bydgoskim Myślęcinku

Kliknij w przycisk lub wjedź od skrzyż. ul Jeździeckiej i Hipicznej

Organizatorzy Open Day

wynajem namiotów
logo app wypozyczalnia dekoracji

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Odwiedzenie nas na Open Day to niesamowita okazja, aby zobaczyć nowe niepowtarzalne miejsce na mapie Bydgoszczy, zakotwiczone w samym centrum malowniczego bydgoskiego Myślęcinka, a także poznać pierwszą bydgoską wypożyczalnię niestandardowych namiotów, czy zobaczyć nasz asortyment wypożyczalni krzeseł i dekoracji na żywo!

Impreza dla branży, ale również dla Twojego Klienta!

Open Day to nie tylko impreza, którą organizujemy dla Dekoratorów, Florystów czy Wedding Plannerów! Mamy nadzieję, że to małe święto branży eventowo-weselnej będzie świetną okazją, abyście odwiedzili nas ze swoimi Parami Młodymi i zobaczyli na żywo, jak cudowny może być ich ślub! Wasi Goście są również naszymi!

Partnerzy Open Day

Agata Niciejewska to jedna z najbardziej znanych florystek w Polsce. Jej miłość do piękna i kwiatów sprawia, że w jej portfolio znajdziecie florystyczne realizacje na światowym poziomie.

Palacze to prawdziwi artyści! Nie od parady tak się nazywają 😉 Dbałość o detale i wyciąganie emocji z najbardziej zatwardziałych modeli – to ich wyróżnia. Poza tym to świetni kompani do rozmowy.

BąBą to wyjątkowe praliny, które wykonywane są według oryginalnych receptur belgijskich. Dzięki naszej inicjatywie zasmakujesz w niejednej…

Anna Hnatowicz to offowa wokalistka pochodząca z Włocławka. Jej aksamitny głos oraz charyzmatyczne podejście do muzyki sprawiają, że każdy koncert jest niesamowity przeżyciem. Na Open Day będziesz miała okazję się o tym przekonać!


Jak dojechać do Szumilas Miejsce Spotkań?

Czeka Cię niezła przygoda po pięknym bydgoskim parku Myślęcinek:

  1. Kieruj się Aleją Armii Krajowej w stronę Gdańska
  2. Następnie skręć w lewo w ulicę Jeździecką
  3. Kolejny krok to skręcenie w lewo na skrzyżowaniu ulicy Jeździeckiej i Hipicznej.
  4. A później zaufaj już naszym znakom. Pamiętajcie bądźcie czujni!
jak dojechać do szumilas myślęcinek?

Poznaj bliżej organizatorów

To wyjątkowe miejsce na event lub wesele położone w samym centrum Myślęcinka. Wkomponowane w naturę jak żaden inny obiekt w Bydgoszczy

Jedna z niewielu w Polsce wypożyczalni namiotów, która w swojej ofercie posiada niestandardowe namioty z drewnianą podłogą.

Nas już chyba troszeczkę znacie. Zajmujemy się kompleksowym wynajmem dekoracji na eventy i wesela – poczynając od stołów, mebli i krzeseł, a kończąc na obrączkach do serwetek.