Kameralne wesele w outdorze!?

Dobrze trafiłaś, wynajem namiotów weselnych to również jedna z naszych usług. Zobacz jak łatwo spełnić marzenie od weselu boho czy rustic na wiejskiej polanie.

Współpracując z nami zyskujesz atrakcyjny rabat na wynajem namiotu.

Dzięki współpracy z naszym partnerem, wypożyczalnią namiotów Rent a Tent, teraz masz możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu z rabatem.

Wypożyczalnia Namiotów w Bydgoszczy

Staramy spełniać się Wasze oczekiwania, dlatego co roku poszerzamy naszą ofertę o kolejne dekoracje i asortyment. W tym roku są to między innymi namioty na wesele.

wynajem namiotów na wesela
Wypożyczalnia Namiotów Na Wesela

Wynajem namiotu na wesele? Od czego zacząć!?

Oferta Rent a Ten jest bardzo bogata i możesz ją dowolnie konfigurować. W naszej ofercie mamy do wyboru dwa modele namiotów o wymiarach 9×9 m oraz 9×15 m.

Namioty posiadają drewniane słupy i piękny materiał typu canvas. Namiot może być wyposażony w podłogę oraz boczne okna.

9×99×15
Ilość os.~90~120
Ilość stołów okrągłych 180 cm max. 9max. 12
Miejsce do tańczeniaNIETAK – 12 m2
Wymagania polaMiękkie podłoże + 11×11 mMiękkie podłoże + 11×17 m
Do namiotu można zamówić również drewnianą podłogę

Tabela powyżej mniej więcej powinna przybliżyć Ci sposób doboru namiotu. Wersja 9×9 m jest idealna na imprezy typowo kameralne np. na obiady weselne lub poprawiny. Świetnie sprawdzi się też na imprezy typu komunia. Wynajmując taki namiot musisz pamiętać, że zmieści się tam około 9 stołów okrągłych o średnicy 180 cm przy którym może usiąść średnio 10 osób (ustawienie to jest zależne od szerokości siedzisk krzeseł). Minusem takiej konfiguracji jest brak miejsca na podłogę do tańczenia.

Wynajmując namiot 9×15 możesz zmieścić nawet 12 stołów o średnicy 180 cm, zatem to już 120 osób, dodatkowo będziesz mogła zaadaptować około 12 m2 na miejsce do tańczenia (zakładając niewielką przestrzeń dla DJ-a).

Jeśli masz pytania dotyczące wynajęcia namiotu napisz do nas – skontaktujemy Cię z naszymi partnerami!

Wynajem namiotu na wesele w stylu boho czy rustic może doskonale sprawdzić się, jeśli marzysz o weselu na polanie czy w innym miejscu blisko natury.

Namioty wynajmowane przez nas idealnie sprawdzą się także pod komunię święte, chrzciny oraz inne mniejsze uroczystości.