Cześć!

super, że tu trafiłaś! Jak już zdążyłaś się pewnie zorientować, zajmujemy się wypożyczaniem dekoracji ślubnych.

Bogata oferta

W naszym asortymencie znajdziesz ponad 700 produktów, doskonałych do aranżacji w różnych konfiguracjach i stylach.
Głównie na ślubach, ale również na wszelkich innych przyjęciach, bankietach, balach i uroczystościach. W dodatku wciąż poszerzamy nasz asortyment!
Jeśli nie możesz czegoś znaleźć na stronie napisz lub zadzwoń,
być może mamy to już w magazynie!

Również papeteria

Wybrałaś dekoracje z sali, z własnego strychu, z naszej wypożyczalni, a teraz brakuje Ci tylko dodatków z papieru i poligrafii? Nie ma problemu 🙂 Papeteria ślubna to również nasza działka.
W zasadzie od tego się wszystko zaczęło. Dziś oprawiamy śluby
w dodatki kompleksowo. Wystarczy, że do nas napiszesz, a spełnimy Twoje marzenia!

Szybka wysyłka

Warto zarezerwować wybrane dekoracje jak najszybciej, aby mieć pewność dostępności terminu. Niektórzy robią rezerwację z rocznym wyprzedzeniem lub nawet jak tylko dokonają rezerwacji sali. Jednak dla chcącego nie ma nic trudnego! Jeśli dopiero odkryłaś naszą wypożyczalnię lub zdecydowałaś o dodatkach w ostatniej chwili, sprawdź, może wybrany przez Ciebie asortyment wypożyczalni nadal jest dostępny! Możemy dostarczyć Ci go nawet na następny dzień!
Co więcej, możesz go dostać nawet w dzień ślubu! Zastanów się tylko, czy warto zwlekać? Przecież i tak wiemy, że będziesz zestresowana ślubem 😉

Miła i profesjonalna obsługa

Wydaje Ci się, że to nie jest ważne? A co, jeśli np. konkurencja nie dostarczy Ci ozdób na czas, albo zupełnie nie zrozumie Twojej idei dekoracji? My jesteśmy w pełni profesjonalni, co potwierdzą setki zadowolonych par 🙂 Mamy referencje od wielu z nich!

Fot. Malachite Meadow
obrusy na stoły prostokątne
Fot.: Gałązka Fotografia

Poznaj naszą historię, opowiedzianą przez Agnieszkę