Event czy wesele z pięknymi krzesłami to dzisiaj podstawa dekoracji. U nas wypożyczysz ponad 2 200 krzeseł oraz prawie 80 stołów! Wejdź w świat APP, świat niesamowitych możliwości i szyku!


Krzesła to obok obrusów i kwiatów jedne z najważniejszych dekoracji Twojej uroczystości. Każde z nich jest wyjątkowe i pasuje do różnych stylów dekorowania oraz wnętrz.

Nowa odsłona krzeseł boho w kolorze białym posiada opcję wyboru dwóch różnych poduszek – do wyboru kolor biały lub eleganckie srebro.

Krzesła bistro zaś to niebywale elegancka odsłona drewnianych krzeseł. Ciemny brąz świetnie skomponuje się nie tylko w przyciemnionych salach, ale również będzie idealną dekoracją w kontraście do jasnych wnętrz.

Krzesła transparentne dzięki swojej specyficznej strukturze są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz. Jednak co odważniejsi nie będą obawiali się postawić ich np. w sali bankietowej wykwintnego pałacu.

Industrialny nowoczesny design oraz wygoda to przymiotniki krzeseł miedzianych. To będzie hit sezonu!

Klasyczny styl, który zauroczy każdą panną młodą lub dekoratorkę
Chamelon, to gustowna modyfikacja chiavari, prawda, że piękna?

Srebrne i złote krzesła chiavari to klasyk każdego sezonu, idealnie wpisują się w każdy styl dekoracji.

Wesele w stylu rustykalnym nie jest możliwe bez Cross Chair. To fakt! Drewniane krzesła boho wykonane są z bukowego drewna i z pewnością zachwycą niejedną Pannę Młodą.

Nie każda restuaracja czy hotel posiada eleganckie krzesła, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wynajem.

Wypożyczenie krzeseł i stołów to świetna alternatywa dla zakupu czy wyboru tradycyjnych i mało spektakularnych przedmiotów z restauracji czy hotelu.

Transport i rozłożenie krzeseł w świetnej cenie


Zobacz też krzesła idealne do kościoła

Wypożyczalnia stołów jest naturalnym uzupełnieniem wynajmu krzeseł

ponad 70 stołów w różnej konfiguracji

Dzięki temu, że nasza oferta jest bogata w różne średnice blatów, to dopasujesz je do swoich potrzeb (liczby gości czy wielkości sali).

Dwu metrowa średnica to nawet 14 gości przy stole.

180 cm średnica to uniwersalny wymiar.

Wymiar 90×200 jest idealny na stół nowożeńców.

Stoły prostokątne typu 75×150 cm idealnie sprawdzają się na bufety.