fbpx

Bieżnik cekinowy na 5 sposobów

Materiały cekinowe to już prawdziwy hit! Są modne, błyszczące, eleganckie i doskonale oprawią Twoją uroczystość. W naszej wypożyczalni dostępne są bieżniki cekinowe, ale można je zaaranżować na wiele łatwych sposobów. Oto 5 z nich:

  1. Bieżniki na stół – pierwszy sposób jest dość oczywisty – wykorzystaj bieżnik jako bieżnik 🙂 Nie trzeba tu wiele wyjaśniać. Dobierz swój kolor i ozdób swoje stoły 🙂 Nieważne, czy stoły są okrągłe, kwadratowe, czy też podłużne. Każdy będzie wyglądał pięknie z połyskującym bieżnikiem cekinowym po środku.
  2. Ściana do zdjęć lub bufetu – potrzebujesz zasłonić coś mniej pasującego do Twojego stylu na sali? Albo coś, co Twoim zdaniem nie jest do końca estetyczne? Zrób z bieżników cekinową ścianę. Możecie na jej tle robić sobie zdjęcia – tło będzie pięknie połyskujące, albo możecie umieścić przy niej jakiś fajny bufet, który dopełni dekorację.              
  3. Szarfa na krzesło – może nie na wszystkie krzesła na sali, ale krzesła przy stole Pary Młodej będą wyglądały elegancko i efektownie jeśli zamiast zwykłych pokrowców przełożycie lub przewiążecie je cekinową szarfą. Możecie to zrobić efektownie na naszych krzesłach chiavari, dostępnych tutaj: https://wypozyczalnia-dekoracji.pl/kategoria-produktu/meble-slubne/ Jeśli planujecie ślub plenerowy cekinowe ozdoby mogą przystroić ostatni rząd krzeseł, aby alejka ślubna prezentowała się jeszcze piękniej.
  4. Wykończenie stołu – bieżniki cekinowe można też wykorzystać jako wykończenie stołu bufetowego, w formie szarfy lub połyskującego brzegu.
  5. I ostatni sposób – bieżniki cekinowe mogą się znaleźć na stole w jeszcze jednej postaci. Jako ozdoba stołu Pary Młodej. Ułóż kilka bieżników (w zależności od długości stołu 3-5 szt.) w poprzek stołu, a przerwy między nimi uzupełnij napisami lub efektownymi dekoracjami kwiatowymi.

 

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczna dostawa

Zawsze zabezpieczamy paczki do samych drzwi Twojego domu.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem niskich cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej.
Dlaczego wypożyczanie dekoracji się opłaca?Sama się przekonaj!
+

Zapisz się do biuletynu i dowiedz się pierwsza o promocjach

Bądź na bieżąco z nowościami i trendami!

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzenie swoich danych (Imię, e-mail) na cele marketingowe i komunikacyjne przez APP Łukasz Kosior, ul. Nakielska 89, 85-347 Bydgoszcz. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć zgodę.

FreshMail.pl