Bieżnik cekinowy na 5 sposobów

Materiały cekinowe to już prawdziwy hit! Są modne, błyszczące, eleganckie i doskonale oprawią Twoją uroczystość. W naszej wypożyczalni dostępne są bieżniki cekinowe, ale można je zaaranżować na wiele łatwych sposobów. Oto 5 z nich:

  1. Bieżniki na stół – pierwszy sposób jest dość oczywisty – wykorzystaj bieżnik jako bieżnik 🙂 Nie trzeba tu wiele wyjaśniać. Dobierz swój kolor i ozdób swoje stoły 🙂 Nieważne, czy stoły są okrągłe, kwadratowe, czy też podłużne. Każdy będzie wyglądał pięknie z połyskującym bieżnikiem cekinowym po środku.
  2. Ściana do zdjęć lub bufetu – potrzebujesz zasłonić coś mniej pasującego do Twojego stylu na sali? Albo coś, co Twoim zdaniem nie jest do końca estetyczne? Zrób z bieżników cekinową ścianę. Możecie na jej tle robić sobie zdjęcia – tło będzie pięknie połyskujące, albo możecie umieścić przy niej jakiś fajny bufet, który dopełni dekorację.              
  3. Szarfa na krzesło – może nie na wszystkie krzesła na sali, ale krzesła przy stole Pary Młodej będą wyglądały elegancko i efektownie jeśli zamiast zwykłych pokrowców przełożycie lub przewiążecie je cekinową szarfą. Możecie to zrobić efektownie na naszych krzesłach chiavari, dostępnych tutaj: https://wypozyczalnia-dekoracji.pl/kategoria-produktu/meble-slubne/ Jeśli planujecie ślub plenerowy cekinowe ozdoby mogą przystroić ostatni rząd krzeseł, aby alejka ślubna prezentowała się jeszcze piękniej.
  4. Wykończenie stołu – bieżniki cekinowe można też wykorzystać jako wykończenie stołu bufetowego, w formie szarfy lub połyskującego brzegu.
  5. I ostatni sposób – bieżniki cekinowe mogą się znaleźć na stole w jeszcze jednej postaci. Jako ozdoba stołu Pary Młodej. Ułóż kilka bieżników (w zależności od długości stołu 3-5 szt.) w poprzek stołu, a przerwy między nimi uzupełnij napisami lub efektownymi dekoracjami kwiatowymi.

 

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*