Kolor Pantone 2019 w dekoracjach ślubnych

Co roku Pantone.com umieszcza na łamach swojej witryny kolor ze swojej palety, który będzie brylował przez kolejne 365 dni! Tym razem nosi on nazwę Living Coral!

Już się pewnie domyślacie, że Living Coral znajdziecie również w naszej wypożyczalni! Kolor koralowy nade wszystko reprezentują nowe serwetki, specjalnie wybarwione na tą okazję.

Jak łączyć koralowy z innymi barwami?

Living Coral jako dość żywy i intensywny kolor, powinien być raczej dodatkiem do całości aranżacji niż kolorem dominującym. Bez problemu znajdziecie jego pełen wybór w kwiatach, całości mogą dopełnić dodatki z naszego asortymentu, jak świeczniki i serwety. A z jakimi kolorami najefektywniej połączyć koralowy?

Living Coral + złoto + pudrowy róż

Brzoskwinia, róż, jak i koral, to ciepłe kolory, które bardzo łatwo i naturalnie są w jednej palecie z żółtym, więc łączą się doskonale ze złotem. Cała paleta takich odcieni da nam pełną, barwną, ciepłą, przyjemną słoneczną kolorystykę naszego wielkiego dnia.
Z naszego asortymentu polecamy m.in.: złote obrączki z koralowymi serwetkami, podtalerze złote, pudrowo różowe obrusy, różowe tiulowe skirty, wszelkiego typu złote świeczniki i świeczniki miedziane/różowe złoto, cekinowe złote bieżniki i obrusy, złote sztućce, krzesła złote chiavari, krzesła złote chameleon.

Living Coral + szarość

Szary niezmiennie jest na topie, już na dobre wpisał się w motywy ślubne i świetnie tonuje ostrość żywego koralu. Dodatkowo szarość jest elegancka i będzie świetnym tłem dla living coral. Z naszego asortymentu m.in.: koralowe serwetki, szare obrusy, szare tiulowe skirty, brzoskwiniowe świeczniki, srebrne obrączki na serwetki, świeczniki srebrne ombre, krzesła srebrne chiavari.

Living Coral + dusty green + złoto

Dusty green to zupełnie nowy, pastelowy kolor w naszej ofercie. Jeśli marzy Wam się ślub bardzo romantyczny, bliski naturze, pełen kwiatów, w jasnej kolorystyce, ale nie koniecznie w dominującej bieli, to to połączenie jest dla Was! Naturalna zieleń, koral, róż, biel i brzoskwinia przeniosą Waszych gości do ogrodu rodem z francuskiej Prowansji. Z naszego asortymentu m.in.: koralowe serwetki, obrusy dusty green, kryształowe podtalerze, brzoskwiniowe świeczniki, wszelkiego typu złote świeczniki, drewniane bielone skrzynki, białe świeczniki, krzesła drewniane białe.

Living Coral + granatowy/navy blue

Granat był najczęściej wypożyczanym kolorem obrusów z naszego asortymentu w 2018 r. I za każdym razem Wasze zdjęcia z wesela z nakrytymi nim stołami robiły na nas wrażenie. Jest świetny! Czemu więc nie dać mu kolejnego wcielenia, tym razem z Living Coral? Pasuje doskonale. Jest żywo, jasno mimo ciemnego tła granatu, koral wybija się i tworzy ciepły klimat. Jest ślubnie. Z naszego asortymentu m.in.: koralowe serwetki, obrusy navy blue, złote podtalerze, brzoskwiniowe świeczniki, wszelkiego typu złote świeczniki, krzesła chameleon złote.

Living Coral + seledyn

Dla tych, którzy wcale nie chcą tonować koralowego, ale połączyć go z równie żywą barwą polecamy seledyn. Oba kolory są wyraziste, ale jednocześnie współgrają ze sobą. Tu nie ma miejsca na nudę i na pewno nie jest mdło! Z naszego asortymentu m.in.: koralowe serwetki, obrusy białe, seledynowe bieżniki, brzoskwiniowe świeczniki, wszelkiego typu białe świeczniki, szklane wazony, obrączki na serwetki kryształowe.

Zainspirowaliśmy Was? Świetnie! Nie możemy się doczekać sezonu 2019 z Waszymi wspaniałymi ślubami 🙂 Czy też pojawi się na nich living coral, czy też nie, będzie z pewnością cudownie! 🙂

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*