Dekoracje ślubne – co wypożyczyć, a co kupić.

Myśląc o ślubie przed oczami mamy z jednej strony najpiękniejszy dzień w życiu z cudowną oprawą, dopracowujemy w myślach każdy szczegół, aby wszystko było tak, jak sobie wymarzyliśmy, ale z drugiej strony obawiamy się ogromu wydatków, nieprzewidzianych sytuacji i całego ślubnego szaleństwa, które udziela się wielu Parom Młodym.

Część z tych kwestii dotyczy dekoracji ślubnych. Ponieważ się na nich znamy, doradzimy Wam na co warto zwrócić uwagę.

Podpowiemy Wam co warto kupić, a co lepiej wypożyczyć i dlaczego?

dekoracje na stoły

Obrusy na stoły weselne

Dużo nie znaczy lepiej?

Im większa ilość, tym bardziej kupowanie nie ma sensu – może jeden świecznik fajnie by było mieć w domu – będzie zarówno pamiątką, jak i dekoracją, ale po co Ci 15 szt.? To duży wydatek i na pewno nigdy już ich nie wykorzystasz. Nawet tańsze rzeczy, jak opaski na serwetki w ilości stu sztuk, czy nawet pięćdziesięciu na pewno będą zalegać na strychu. Warto kupić pojedynczą dekorację stołu głównego, może wówczas być personalizowana. Z pojedynczych, fajnych rzeczy do kupienia może być też słój z kranikiem na lemoniadę, świetna walizka lub pojemnik na koperty, może ramki ze zdjęciami, czy też na numerki stołów, jeśli faktycznie chcesz później wykorzystać je do dekoracji domu. Fajny obrus – JEDEN – też może się przydać na uroczystości domowe.

Optymalizuj budżet

Im większa wartość przedmiotu, tym lepiej wypożyczyć – jedno krzesło kosztuje ok. 150,00 zł, a sto krzeseł to już fortuna, przy której kwota za wypożyczenie wydaje się śmiesznie mała. Podobnie rzecz ma się z innymi meblami lub urządzeniami, jak maszyna do baniek i dymu, fotobudka oraz z mega modnymi, designerskimi dodatkami. Tym bardziej, że coś takiego jak szklana scena, dziesięć stołów bankietowych, czy maszyna do waty cukrowej na pewno nie znajdzie swojego miejsca w Waszym dalszym, wspólnym życiu.

wypożyczalnia krzeseł

Krzesła Chiavari Wynajem

Co warto jeszcze wypożyczyć na ślub?

Im większe gabaryty, tym bardziej stawiamy na wypożyczenie – tu sprawa ma się podobnie jak z rzeczami wartościowymi – wielkich dekoracji nie będziemy w stanie później wykorzystać, a nawet przechować.

Zachowaj zdrowy rozsądek w kupowaniu i wypożyczaniu dekoracji…

Nie daj się zwariować – ani kupowanie, ani wypożyczanie nadmiernej ilości dekoracji nie ma sensu. Przesyt różności nie będzie wyglądał dobrze, poza tym zrujnujecie swój budżet. Postawcie na mniejszą ilość, elegancję i styl. Często mamy ochotę coś kupić tylko dlatego, że nam się spodobało w sklepie, w wypadku ślubu możemy wylądować z dziesiątkami niepotrzebnych rzeczy. Odpuśćcie wielkie paczki płatków róż, kryształków, metry organzy i wstążek, styropiany i ratany. Będą robić zbędny bałagan, a po wszystkim wylądują w koszu na śmieci.

Postawcie na mniejszą ilość, elegancję i styl.

wypożyczalnia dekoracji

Wypożyczalnia ślubna czy zakupy w sklepie?

Rzadko zdarzają się w rodzinie tak wielkie uroczystości jak wesele. Jest to jedna z piękniejszych tradycji i okazja do spotkania całej rodziny. Wydarzenie niepowtarzalne! Nic dziwnego, że przygotowujemy je tak pieczołowicie. Chcemy, aby było pięknie, dlatego potrzebujemy szczególnych dekoracji. Można je znaleźć w wypożyczalni. Wybierzcie to, co się Wam podoba i stworzy dla Was piękną oprawę, a po wszystkim, gdy już dekoracje nie będą potrzebne, po prostu je zwrócicie 🙂

styl gramour w dekoracjach ślubnych

Dekoracje ślubne w stylu glamour

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*