Krzesła Chiavari w Polsce

W czym tkwi sekret krzeseł chiavari?
Liczą ponad 200 lat i wciąż zachwycają.

Król siadał na chiavari

Krzesła chiavari swoją tradycją sięgają aż roku 1807, kiedy to w salach gabinetowych miasta Chiavari na północno-zachodnim wybrzeżu Włoch, Giuseppe Gaetano Descalzi, na zaproszenie prezesa Towarzystwa Ekonomicznego Chiavari, markiza Stefano Rivarola, przerobił kilka krzeseł w stylu francuskiego imperium, znacznie upraszczając dekoracyjne elementy. Krzesła odniosły tak ogromny sukces, że wkrótce rozpoczęła się ich masowa produkcja. Zostały docenione m.in. przez Napoleona III.

Krzesła chiavari w 1892 r.

Napoleon może nie był ideałem, ale w wielu kwestiach miał rację. Co do krzeseł chiavari na pewno się nie pomylił. Są eleganckie, ponadczasowe, piękne i cudownie się prezentują na wszelkich uroczystościach. Miliony zdjęć w Internecie, a chyba na żadnym chiavari nie wygląda brzydko. Są tak fotogeniczne, jak George Clooney i Monica Bellucci.

Chiavari na wesele lub event

Chcesz mieć krzesła chiavari na swoim ślubie w kościele, plenerze lub na swojej sali, która jest idealna, ale z krzesłami chiavari byłaby najpiękniejsza na świecie? Nic prostszego! Wypożycz je! Wynajem krzeseł jest prosty i wcale nie nadwyręży Twojego budżetu. Krzesła chiavari nie wymagają dodatkowej dekoracji, która często jest bardzo kosztowna. Pokrowiec na sali kosztuje przeciętnie ok. 15,00 zł, a dodatkowo dochodzi koszt kokardy lub wstążki – 5-10,00 zł/szt. Wynajem krzesła chiavari w naszej wypożyczalni to koszt 25,00 zł/szt.

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni krzeseł?

Co jeszcze przemawia za wypożyczeniem krzeseł chiavari? Będą pięknie prezentowały się na zdjęciach, które pozostaną Twoją pamiątką na całe życie. Dodadzą elegancji całej uroczystości i wpasują się w każdy styl.

W naszej wypożyczalni znajdziecie krzesła chiavari w kolorze szampańskim, białym, srebrnym oraz transparentne.

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*