fbpx

Krzesła Chiavari w Polsce

W czym tkwi sekret krzeseł chiavari?
Liczą ponad 200 lat i wciąż zachwycają.

Król siadał na chiavari

Krzesła chiavari swoją tradycją sięgają aż roku 1807, kiedy to w salach gabinetowych miasta Chiavari na północno-zachodnim wybrzeżu Włoch, Giuseppe Gaetano Descalzi, na zaproszenie prezesa Towarzystwa Ekonomicznego Chiavari, markiza Stefano Rivarola, przerobił kilka krzeseł w stylu francuskiego imperium, znacznie upraszczając dekoracyjne elementy. Krzesła odniosły tak ogromny sukces, że wkrótce rozpoczęła się ich masowa produkcja. Zostały docenione m.in. przez Napoleona III.

Krzesła chiavari w 1892 r.

Napoleon może nie był ideałem, ale w wielu kwestiach miał rację. Co do krzeseł chiavari na pewno się nie pomylił. Są eleganckie, ponadczasowe, piękne i cudownie się prezentują na wszelkich uroczystościach. Miliony zdjęć w Internecie, a chyba na żadnym chiavari nie wygląda brzydko. Są tak fotogeniczne, jak George Clooney i Monica Bellucci.

Chiavari na wesele lub event

Chcesz mieć krzesła chiavari na swoim ślubie w kościele, plenerze lub na swojej sali, która jest idealna, ale z krzesłami chiavari byłaby najpiękniejsza na świecie? Nic prostszego! Wypożycz je! Wynajem krzeseł jest prosty i wcale nie nadwyręży Twojego budżetu. Krzesła chiavari nie wymagają dodatkowej dekoracji, która często jest bardzo kosztowna. Pokrowiec na sali kosztuje przeciętnie ok. 15,00 zł, a dodatkowo dochodzi koszt kokardy lub wstążki – 5-10,00 zł/szt. Wynajem krzesła chiavari w naszej wypożyczalni to koszt 25,00 zł/szt.

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni krzeseł?

Co jeszcze przemawia za wypożyczeniem krzeseł chiavari? Będą pięknie prezentowały się na zdjęciach, które pozostaną Twoją pamiątką na całe życie. Dodadzą elegancji całej uroczystości i wpasują się w każdy styl.

W naszej wypożyczalni znajdziecie krzesła chiavari w kolorze szampańskim, białym, srebrnym oraz transparentne.

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczna dostawa

Zawsze zabezpieczamy paczki do samych drzwi Twojego domu.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem niskich cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej.
Dlaczego wypożyczanie dekoracji się opłaca?Sama się przekonaj!
+

Zapisz się do biuletynu i dowiedz się pierwsza o promocjach

Bądź na bieżąco z nowościami i trendami!

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzenie swoich danych (Imię, e-mail) na cele marketingowe i komunikacyjne przez APP Łukasz Kosior, ul. Nakielska 89, 85-347 Bydgoszcz. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć zgodę.

FreshMail.pl