Sezon 2021 w naszej wypożyczalni

Dwutysięczny dwudziesty pierwszy zapamiętamy jako niesamowity rok. Pełen emocji, wyzwań, szalonej walki z czasem, ale również cudownych realizacji i spełniania naszych marzeń o krzewieniu idei wypożyczania dekoracji i propagowania idei eko i zero waste. Rok, w którym po chwilowym przestoju poszliśmy naprzód i w którym przekonaliśmy się, że już nic nie będzie takie, jak dawniej.

Po pierwsze… telefony i e-maile

Każdego dnia odbieraliśmy niezliczone ilości telefonów, e-maili, czy wiadomości na komunikatorach, abyście cały czas byli z nami w kontakcie. W naszej komunikacji na każdym kroku staramy się, abyście po prostu czuli się z nami bezpiecznie. Żadnego e-maila nie zostawiliśmy bez odpowiedzi. Niekiedy gorzej było z telefonami, ale już pracujemy nad tym, aby w 2022 było jeszcze lepiej.

Po drugie… rekordy w wysyłaniu paczek

Każdego miesiąca sezonu wysyłaliśmy do Was prawie 1000 paczek z wymarzonymi dekoracjami. Logistyka w wypożyczalni ślubnej to podstawa. Proces kompletowania, wysyłania, a następnie kontroli zwrotów i czyszczenia musi być dopracowany w detalach. Staramy się również, abyście byli informowani na każdym etapie, co się dzieje z Waszymi dekoracjami. Komunikacja to podstawa.

Po trzecie… wynajem krzeseł naszym transportem

W trakcie sezonu wykonaliśmy także ponad 300 transportów własną flotą aut przywożąc Wam krzesła oraz inne wielkogabarytowe produkty. Dostarczenie produktów to naturalnie nie wszystko. Nasz serwis służył naszym Klientom od momentu wyładunku, w trakcie układania krzeseł do stołów oraz był obecny w trakcie demontaży. Nasze auta odwiedziły ponad 150 różnych miejscowości w całej Polsce.

Krzesła industrialne miedziane
Krzesła miedziane w styli industrialnym

Po czwarte… kochamy sesje

Nasze produkty brały udział aż w 50 sesjach zdjęciowych. Wciąż spływają do nas ich efekty, a my już nie możemy się doczekać naszego corocznego podsumowania TOP SESJI 2021! Wybór wydaje się cięższy z roku na rok, za to pomysłów wciąż przybywa naszym ukochanym dekoratorom i stylistom!

Po piąte… naszą wypożyczalnię dekoracji odwiedziło miasteczko ludzi

Obsłużyliśmy ponad 3 000 Par Młodych, Dekoratorów, Florystów oraz Wedding Plannerów. Jesteśmy dumni z tego, że nie tylko robicie u nas zamówienia, ale nade wszystko wracacie. Nie tylko ludzie z branży, ale również Klienci indywidualni. Bo przecież na weselu imprezowanie się nie kończy. Robicie imprezy urodzinowe, chrzciny, a później urodziny swoich pociech. Dzięki Wam czujemy się częścią Waszej rodziny 🙂

Po szóste… staramy się, aby było ekspresowo

Aż 84% paczek doszło do Was przed planowanym czasem dostarczenia. Uważamy to za wielki sukces, bo wiemy jak każde opóźnienie jest dla Was stresujące.

Po siódme… Zero Waste na topie

Wprowadziliśmy ponad 40 nowych produktów w kolekcji Dip in Zero Waste. Pomimo trudności, które spowodował COVID-19, nie chcieliśmy, aby sezon był kompletnie bez świeżych dekoracyjnych perełek. Powyższa kolekcja była wyjątkowa, bowiem oparliśmy ją niemal w 90% na produktach z historią. Stary magiel, czy maszyna do szycia jako stolik, albo ścianka weselna ze starego drewna, to tylko niektóre przykłady produktów z drugim życiem.

stół vintage
Candy Bar na odrestaurowanym stole vintage

Po ósme… recykling

Kupiliśmy maszyny do recyklingu kartonu, aby ograniczyć zastosowanie plastiku i dać makulaturze drugie życie. Chcemy, aby produkty docierały do Was maksymalnie bezpieczne. Nie zawsze możemy zrezygnować z plastikowego wypełniacza, ale robimy wszystko, aby znajdywać dla niego alternatywy. Dlatego właśnie zaopatrzyliśmy nasz magazyn w specjalne maszyny, które przerabiają stare kartony na miazgę, a my następnie wykorzystujemy je jako wypełniacz paczek. Nic się nie marnuje 🙂

Po dziewiąte… wypożyczalnia dekoracji jeszcze bardziej eko

Wciąż obniżamy nasz ślad węglowy poprzez działania wewnątrz firmy, a także dzięki współpracy z wyselekcjonowanymi dostawcami usług i produktów. Recykling i sortowanie śmieci to podstawa. Staramy się jednak iść zawsze krok dalej. Odpowiedzialna polityka dotycząca zużywania energii oraz optymalizacja tras aut dostawczych to również bardzo ważne procesy, które doskonalimy. Niezmiernie istotne są również dla nas firmy, które zaopatrują nas w dekoracje dla Was. Staramy się być na każdym etapie produkcji i wybierać te firmy, które minializują ślad węglowy.

Po dziesiąte… bliżej Was

Braliśmy udział w 10 inicjatywach branżowych (między innymi targach alternatywnych, meetingach, czy dniach otwartych). Chcemy krzewić ideę wynajmu, dlatego nasze dekoracje odwiedzają targi w różnych miastach Polski (od Katowic po Gdańsk). W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy również dni otwarte, podczas których mogliście zobaczyć – jako pierwsi – nowości projektowane na 2022 rok, czy zobaczyć dekoracje stołów, które będą najmodniejszymi setami zbliżającego się sezonu.

miedziane krzesło wypożyczalnia
Dekoracje stołów na Open Days

Dziękujemy za Wasze zaufanie! Za to, że jesteście z nami! Cieszymy się, że tak wspieracie nas w social mediach, że chcecie aktywnie spędzać z nami czas, odwiedzając nasze stoiska podczas targów czy imprez firmowych. Dziękujemy, że z roku na rok jest Was coraz więcej, a szczególnie dziękujemy tym, którzy do nas wracają co sezon – już za moment rozpoczynamy następny! 🙂

Wasz Zespół APP Wypożyczalnia Dekoracji

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem optymalnych cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a paczka przyjdzie na czas