Strefa Inspiracji

Najbliższą Strefę Inspiracji masz szansę zobaczyć „na żywo” podczas Back To Nature w poznańskim Concordia Design

targi alternatywne

Moja kobiecość, moje miasto, moja planeta

Te trzy przymiotniki to podstawa naszej jesiennej Strefy Inspiracji podczas Back To Nature IX. Czy industrialny styl może być eko? Czy istnieje coś takiego jak natural industrial? Udowodnimy, że TAK! Co więcej, pokażemy jak piękna jest natura wdzierająca się do serca miasta. Jak cudownie wybrzmiewa kobiecość na tle tętniących ulic, w zgiełku codzienności.

Na miejscu będzie czekać na Was również moc nowości na sezon 2023. Koniecznie musicie odwiedzić naszą Strefę Inspiracji podczas BTN.


Strefę Inspiracji stworzą

logo app wypozyczalnia dekoracji

Najnowsze trendy

Top specjaliści

Najlepsze dekoracje


Strefa Inspiracji APP to przedsięwzięcie dedykowane dekoratorkom, wedding planner(k)om, florys(t)kom, ale również parom ślubnym. To szczególne miejsce, które zostało zbudowane podczas Back To Nature 8 ed., Targów Ślubnych w Bydgoszczy na BCTW, Special Days w Poznaniu, czy podczas bydgoskich Kuyavian Slow Wedding. Czwarta odsłona strefy zostanie otworzona na Back To Nature 2022. To wyjątkowa strefa nie tylko inspiracji, ale również dialogu oraz swobodnych rozmów pomiędzy różnymi specjalistami z branży ślubnej. Mamy nadzieję, że zobaczymy tam również Ciebie!

Zapraszamy do Strefy Inspiracji.

Gdzie?

Back To Nature IX – Concordia Design Poznań

Kiedy?

20.11.2022
11:00-17:00

Wstęp

20 zł


letnie dekoracje stołów
Autorka zdjęć: Aga Bondyra

W Stefie Inspiracji zobaczysz między innymi najbardziej trendy krzesła na sezon 2023

Poznaj Strefę Inspiracji z Back To Nature edycja VIII

Poznaj Strefę Inspiracji z Kuyavian Slow Wedding

Poznaj Strefę Inspiracji z Targów Special Days

Kwiaty i Miut, czyli arcymistrzowie florystyki w Strefie Inspiracji

florystyka poznań

Łukasza Marcinkowskiego i Radosława Berenta właściwie nie trzeba przedstawiać. To specjaliści z wierzchołka polskiej sztuki florystycznej oraz twórcy marki Kwiaty & Miut, która jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych brandów w branży.

Oprócz prowadzenia swojej kwiaciarni oraz realizowania się na niezliczonych realizacjach eventowych i ślubnych, Łukasz i Radek są również twórcami Szkoły Bukieciarstwa Kwiaty & Miut.

Podczas czterech dni trwania Special Days chłopaki z Kwiaty i Miut wystąpią aż dwa razy w Strefie Inspiracji z prelekcjami. Co więcej, będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo ich prace.

Jak tworzą Kwiaty & Miut?

Gdzie nas odszukasz podczas Special Days?

Strefa Inspiracji będzie miała swoją stałą ekspozycję przez cały czas trwania targów Special Days na antresoli Pawilonu 2.

Poznaj Strefę Inspiracji z Targów Ślubnych BCTW

Wspominamy nadal pierwszą edycję Targów Ślubnych BCTW, które odbyły się 19 stycznia 2020 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Podczas tej imprezy premierowo mogliście zobaczyć Strefę Inspiracji APP Wypożyczalnia Dekoracji, którą zbudowaliśmy wspólnie z ArtSize, La Vinci Wedding Planner, DekorowanieŚwiatłem.pl oraz Słodką Fanaberią.

Teraz zapraszamy Was na kolejną edycję Strefy Inspiracji! Tym razem w Poznaniu podczas Special Days.

APP Strefę Inspiracji stworzył konglomerat brandów wybitnych specjalistów w dekorowaniu kwiatami, światłem, słodkościami i naturalnie bazę stanowił nasz asortyment.

tagi slubne bydgoszcz

Inspiruj się już teraz! Znajdź swój ślubny styl w dekoracjach!

quiz twój ślubny styl

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem optymalnych cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a paczka przyjdzie na czas