Dekoracje świąteczne jak to robić z gustem?

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia rządzi się swoimi prawami. Kolor zielony, czerwony i złoto nie wychodzą z mody, ale jednak są nowości i trendy, którym udaje się nieśmiało przebić do świątecznych dekoracji.

 1. Trend łączenia srebra ze złotem i innych kolorów metali szlachetnych. Nawet można śmiało powiedzieć, że ten trend przyjął się w dekoracjach świątecznych równie dawno, co w biżuterii. W Święta błysk nas urzeka jak nigdy i im go więcej, tym lepiej 🙂 Jeśli do tego jest kolorowo, to jeszcze lepiej.
 2. Kolor miedziany – w nawiązaniu do punktu pierwszego można go łączyć ze złotem, srebrem, ale pasuje też świetnie do ciemnej zieleni, czyli tej świątecznej J
 3. Boho – styl, który pokochały Pary Ślubne, wkradł się także do dekoracji świątecznych. Zdecydowanie koniec z plastikowymi choinkami i potęgą sztucznych wieńców z mnóstwem kleju. Pora na naturalne, żywe ozdoby pachnące lasem, wyciągnięte z szafy szydełkowe serwety po babci, ukochane ciepłe swetry, domowe pierniczki na pamiątkowej porcelanie i klasyczne białe obrusy.
 4. Powrót dzieciństwa – disneyowe bombki, wesołe Mikołaje, słodkie zwierzaczki i inne dekoracje nawiązujące do dzieciństwa to bardzo przyjemny hot trend Świąt. Fajnie jest poczuć się dzieckiem i fajnie jest, gdy dzieci odnajdują się w dekoracjach. Era „nie dotykaj!”, „uważaj, bo zepsujesz” niech minie bezpowrotnie, albo przynajmniej na czas Świąt.
 5. Ogołocona choinka – światełka na choince są obowiązkowe, ale ilość pozostałych dekoracji można ograniczyć do tych, które naprawdę lubimy i które nie zakryją całkowicie piękna naturalnych gałęzi świerku czy sosny.
 6. Eko święta – nie marnujmy jedzenia, nie kupujmy ton plastiku. W Święta łatwo ulec pokusom nadmiernego kupowania i następnie wyrzucania lub chomikowania mnóstwa rzeczy. Lepiej kupić tyle jedzenia, ile faktycznie zjemy, a dekoracje można wypożyczyć, a po uroczystościach oddać.

W naszym asortymencie znajdziesz kilka pozycji, które świetnie sprawdzą się na świątecznym stole. Zaaranżuj je na swój własny sposób! 🙂 Polecamy:

 • czerwone cekinowe bieżniki
 • obrusy i serwety: białe, butelkowa zieleń, bordo, granat, beżowe
 • złote dodatki, jak podtalerze, świeczniki, kandelabry, obrączki na serwetki
 • skirty tiulowe
 • geometryczne dekory, lampiony i domki, które z gałązką świeżego świerku i światełkami wróżek szczególnie kojarzą się z ciepłem rodzinnym
 • girlandy świetlne
zimowe dekoracje stołów weselnych

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*