TOP 5 wydarzeń roku 2022 w APP

Jaki był rok 2022? U progu Nowego Roku zrobiliśmy krótkie podsumowanie. Zobaczcie, czym żyliśmy i co wspominamy jako najważniejsze wydarzenia minionego roku w APP Wypożyczalnia Dekoracji.


Seeds Of Design

Projekt konkursu, który jednocześnie miał być wielkim świętem dla florystów i dekoratorów, powstawał w naszych głowach od dawna. Cieszymy się, że w 2022 roku udało się nam go ziścić!

Pięć genialnych zespołów bawiło się i walczyło w pocie czoła w bydgoskim Teatrze Kameralnym. Nagrodą było nie tylko 10 000 zł, ale również masa nowych doświadczeń i możliwość sprawdzenia samego siebie.

Efekt finalny był niesamowity. Powstały świetne aranżacje stołów, każda z nich wyjątkowa i inna niż reszta. Jednakże jedna z prac wyrosła szczególnie wspaniale i był to zwycięski projekt Kasi z kasiawlesie.

Nasz wrażenia po konkursie? Jesteśmy zachwyceni kooperacją z uczestnikami, od poziomu zgłoszeń aż po sam finał. Dziękujemy za pomoc naszemu jury: Gabi, Radek, Łukasz – daliście radę, jesteśmy Wam wdzięczni za ogromne zaangażowanie!

Dodamy jeszcze, że to nie koniec Seeds of Design…


Cykl Strefa Inspiracji

Strefa Inspiracji

W roku 2022, wraz z powrotem imprez branżowych w pocovidowej rzeczywistości, powrócił nasz cykl Strefa Inspiracji. Lubimy szczególnie tą formę prezentacji naszych produktów. Dzięki niej możemy pokazywać nasz asortyment w szerszym kontekście, nadać mu znaczenie, styl. Dekoracje prezentują się najpiękniej połączone w całość – z florystyką, z pięknym wnętrzem, oświetleniem. Ożywcze dla nich są drobne słodkości, towarzystwo sukni ślubnej, czy też papeterii.

W minionym roku stworzyliśmy aż dwie podczas VIII i IX odsłony Back To Nature. Dwa kompletnie różne projekty. Pierwszy pełen korzeni naturalistycznych, drugi już zakorzeniony w industrialu i modern glam. Szczególna dla nas była Strefa Inspiracji stworzona na Back to Nature w Concordia Design w Poznaniu. Pod hasłem Moja kobiecość, moje miasto, moja planeta. Pełna przesłań i metafor do obecnych problemów kobiet, tolerancji, nowoczesnych trendów, czy udowadniania możliwości symbiozy miasta z naturą.


Kolekcja 2022

Katalog nowości 2022 to był wielki projekt dla naszej wypożyczalni. Pierwszy raz w historii marki proces projektowania kolekcji, aż po jej produkcję i przygotowanie do wynajmów trwał ponad dwa lata. Szukaliśmy, testowaliśmy, analizowaliśmy… a wszystko po to, abyście dostali produkty w światowych trendach, najlepszej jakości oraz rzeczy, które wytrzymają szaloną eksploatację 😉

W tym roku zaskoczyliśmy Was nade wszystko nowymi modelami krzeseł. Staraliśmy się przekonać Was do nowoczesnych trendów w modzie tekstylnej, dlatego w kolekcji zobaczyliście pierwsze w Polsce obrusy na wynajem z printem czy obrusy typu mermaid. Pokochaliście, podobnie jak my, od pierwszego wejrzenia, nasze karmelowe welury, pierścienie listki, rattanowe lampy, a także podtalerzowe nowości – zarówno te w stylu eleganckiej klasyki, ze złotym rantem, jak i bardziej odważne – z kwiatowym printem. Bardzo nas cieszy tak ciepłe przyjęcie kolekcji 2022.

Pragniemy nadal Was zaskakiwać niepowtarzalnymi, profesjonalnymi produktami i utrzymać nasz standard, dlatego kolekcja 2023 jest kolejnym efektem tego przełomowego podejścia do budowania naszej oferty.


Zmniejszamy ślad węglowy innowacyjnymi opakowaniami wielokrotnego użytku

W poprzednim roku zaczęliśmy rezygnować z materiałów pakowych zawierających plastik. W tym roku przeszliśmy na kolejny poziom. Nasze wypełniacze już w 90% są tekturą po recyklingu. Pochodzą po prostu z naszych zużytych kartonów, które tniemy na specjalnej maszynie i wykorzystujemy, aby dać naszym opakowaniom drugie życie.

Zaczęliśmy stosować również tzw. eco folię stretch, która przynamniej w 75% wykonana jest z materiału pochodzącego z recyklingu.

Rok 2022 to również ambitny pilotażowy start projektu box-ów wykonanych z plastiku z recyklingu. Już niedługo będziecie mieli okazję przetestować pudła, które powinny przetrwać jeszcze więcej cykli dostaw i tym samym nie powodować szkód dla naszej Matki Natury. To bardzo ważny dla nas projekt i na pewno będziemy chcieli poznać Wasze opinie na ten temat.

Nadal staramy się nie wyrzucać naszych produktów, ale dawać im drugie życie, np. odświeżając je, modyfikując lub przerabiając, tworząc kompletnie nowy produkt. A produkty zużyte? Niemal nigdy nie trafiają na śmietnik. Zużyte dywany świetnie sprawdzają się w schroniskach dla psów, zużyte materiały posłużą w przedszkolach jako elementy scenografii lub pocięte na stroje do przebieranek albo jako skrawki do różnych zabaw manualnych dla dzieci. Takich pomysłów mamy mnóstwo, abyście mieli pewność, że korzystając z wypożyczalni dekoracji naprawdę wspieracie naszą planetę.


Partnerstwo ponad wszystko

letnie dekoracje stołów

Ten rok był wyjątkowy także pod kątem wszelakich kooperacji branżowych. Ogromnie cieszymy się, że jako branża ślubna coraz bardziej przypominamy wspierającą się rodzinę. Uwielbiamy wspólne rozmowy, ale też wspólne projekty. W tym roku szczególnie nasze wzajemne kontakty zaowocowały. Dowodem na to jest wspomniany już konkurs Seeds of Design, w którym wsparło nas mnóstwo osób z branży – na każdym etapie.

Ponadto, zdradzimy już teraz, że Łukasz i Radek z Kwiaty&Miut mają coś wspólnego z kilkoma nowościami, które zaprezentujemy Wam w kolekcji 2023.

Gdyby nie nasza współpraca z Magdą (Pracownia Zieleni) i Agatą (Agata Grządzielska Photography) nie byłoby mowy o powstaniu Stref Inspiracji na Back To Nature. Dziękujemy za tą możliwość.

Jednakże to nie jest tak, że tylko oczekujemy wsparcia. Chcemy je także dawać. Jak co roku staraliśmy się wspierać nowych adeptów sztuki dekoracji, a także tych bardziej doświadczonych młodych gniewnych, podczas stylizowanych sesji zdjęciowych. Powstało aż 30 partnerskich projektów aranżacji w przeróżnych stylach. Cieszymy się, że przychodzicie do nas i często jako jedynych wybieracie do kooperacji pod kątem dekoracji. Dla Was dopracowujemy kolejne narzędzia, które już wkrótce wesprą Was w sprzedaży.

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*