Twój Styl – Nasze Dekoracje – Wywiad

Jednym z naszych celów jest pokazanie Wam, że dzięki naszej wypożyczalni możecie ziszczać swoje marzenia o idealnie udkorowanym kościele czy sali weselnej.

Dlaczego Twój styl, Nasze dekoracje?

Zawsze zależało nam na otwartości i wielowymiarowym podejściu do każdej Sali czy miejsca stąd nasze hasło. Naszą ideą jest inspirowanie i konsekwentne edukowanie nie zamykania się na żadne rozwiązanie. Stąd bogaty asortyment naszej wypożyczalni.

W jakim stylu można znaleźć dekoracje w asortymencie APP?

Nade wszystko w Twoim własnym! Ideą naszej wypożyczalni było stworzenie miejsca, w którym mogłabyś znaleźć produkty z różnych styli i poukładać elementy według własnego uznania. Tak, aby całość inspirowana twoim charakterem, hobby czy ulubionym stylem stworzyła w spójną dekoracyjną.

Czyli ogranicza nas tylko wyobraźnia?

Dokładnie tak! Jeden produkt przecież nie musi być przypisany tylko jednego stylu i czy wizji. Dla przykładu granatowy obrus pasuje nie tylko do stylu nowoczesnego, ale doskonale może wpisać się w imprezę a la boho, uroczystość w deseń marynistyczny, elegancki event, czy wesele glamour! Wszystko zależy od sposobu skomponowania odpowiednich dodatków, światła oraz… naturalnie wspomnianej wyobraźni! Praktycznie wszystkie produkty mogą być zaaranżowane na setki sposobów. Nie ty masz się dostosować do produktów, do stylu Sali, czy do konwenansów, ale sala, produkty i ich aranżacja do Twojego stylu!

Czy to znaczy, że jesteśmy jednym wielkim chaotycznym workiem dekoracji?

Zdecydowanie nie, nasza wypożyczalnia to miejsce, gdzie nie tylko łatwo znajdziesz podzielone na kategorie i style produkty, ale również odszukasz zdjęcia z realizacji najlepszych dekoratorów i konsultantów ślubnych, którzy korzystają z naszej oferty.

Możesz się inspirować do woli 🙂

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem optymalnych cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a paczka przyjdzie na czas