Krzesła rustykalne, czyli jak dobrze to zaaranżować?

Stylowe krzesła są nieocenione, na każdej sali. Nawet na takiej, która będzie pięknie udekorowana. Bowiem najczęściej stanowią ostateczny sztych całego wystroju eventu czy wesela.

Wielokrotnie realizując imprezę przekonaliśmy się, że wypożyczenie krzeseł może kompletnie odmienić całe oblicze udokorowanego namiotu czy sali. Tak jak toporne lub nieeleganckie krzesła mogą kompletnie zepsuć końcowy efekt pracy dekoratora i folorysty, tak krzesła stylowe, odmieniają zawsze sale, nawet jeśli klient dysponował mniejszym budżetem na udekorowanie pomieszczenia. Krzesła i obrusy to jak dach i eleacja dla domu.

Nadwyraz pokazuje to przykład drewnianych krzeseł rustykalnych, w których absolutnie zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Musiały trafić do oferty naszej wypożyczalni! Każda aranżacja z nimi nabiera niesamowitego wyglądu. Pozosała praca to już tylko zabawa, każda sala prezentuje się nasowicie zaraz po ich rozstawieniu. No może prawie każda… 😉

 

Pracownia Kreatywna by A.

Krzesła boho, dlaczego?

Krzesła Cross doskonale komponują się z zielenią. Wszelkie atelier, szklarnie i oranżerie pełne naturalnej roślinności wewnątrz i na zewnątrz to przestrzenie dla nich.

 

Poniżej krzesła rustykalne wykorzystane w namiocie otoczonym pięknym ogrodem. Na stole jeszcze brk kwiatów, ale za to doskonale widać jak świetnie pasuje do całości bordowy obrus. Świetnie przełamuje całość dla tych, którzy lubią trochę koloru i kontrastu.

 

dekoracje stołu w stylu boho

Szmaragdowa papeteria, mnóstwo zieleni, naturalne odcienie beżu, drewno… Jednym słowem klimat, który jest bardzo w stylu krzeseł Boho

Kolejne zdjęcia z naszych realizacji przedstawiają krzesła Cross w przestrzeni fortecy, a dalej zamku.

 

To niesamowite w jak wielu przestrzeniach i gamach kolorystycznych odnajdują się krzesła Cross. Zastosujecie je do stylu Boho, Rustykalnego, Hippie, Country, Romantycznego, Garden Party, Toskańskiego klimatu Włoch, przestrzeni zamkowych… i wszelkich ich odmian. Uniwersalny ateriał, jakim jest drewno dopasuje się do wszystkich naturalnych barw. Możecie zastosować łatwy trik – jeśli w naturze występują kwiaty w wybranym przez Was kolorze, to oznacza, że będzie on pasował do krzeseł rustykalnych.

 

Krzeseł Boho nie zastosujecie natomiast w stylu Glamour, Glossy, Classic, Elegance. Ale nic nie szkodzi. Mamy krzesła, które tutaj będą mogły wysunąć się na pierwszy plan, a Crossy ustąpią im miejsca. Od czego jest nasz Wypożyczalnia Dekoracji APP 😉

 

korzesła boho wynajem
Krzesła boho

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*