Ultra Violet – kolor roku 2018 wg Pantone w wariacjach ślubnych

Znamy już kolor roku 2018 według Pantone. To Ultra Violet. Świetna wiadomość dla tych, którzy chcieliby ten hot trend wykorzystać na swoim weselu lub bankiecie w dekoracjach, gdyż fiolet od zawsze kojarzy się ze ślubami. Jest uroczysty, elegancki, wieczorowy, ciepły, a przy tym nie jest ponury, w przeciwieństwie do wielu innych ciemnych kolorów.

Inspiracje w dekoracjach ślubnych z Ultra Violetem? Tylko spójrzcie!

Ultra Violet + szary

Szary wciąż jest na topie i świetnie tonuje ostrość żywego fioletu. Dodatkowo szarość jest elegancka i będzie świetnym tłem dla ultra violetu. Z naszego asortymentu m.in.: szare serwetki, szare obrusy, fioletowe serwetki, szare tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe.

Ultra Violet + czarny

Na śluby w stylu Burtona, ale też na świetne 18-tki, studniówki i inne mniej oficjalne, za to bardzo trendy imprezy. Z naszego asortymentu m.in.: czarne obrusy, fioletowe serwetki, szare tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe, kieliszki czarne.

 Ultra Violet + brzoskwinia

Dla tych, którzy szukają w ultra violecie nieco więcej elegancji i romantyczności. Połączenie z pewnością niebanalne i warte wypróbowania. Z naszego asortymentu m.in.: brzoskwiniowe serwetki, lawendowe obrusy, tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe, świeczniki brzoskwiniowe.

Ultra Violet + lawenda + różowy

Bardzo romantycznie. Połączenie bardzo klasyczne i ślubne. Nie trzeba do niego nikogo przekonywać. Z naszego asortymentu m.in.: lawendowe i różowe serwetki, lawendowe i różowe obrusy, tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe.

Ultra Violet + srebrny

Fiolet bez trudu połączy się z połyskującym srebrem. Bardzo wieczorowo, a atmosfera taneczna gwarantowana. Z naszego asortymentu m.in.: fioletowe serwetki, cekinowe obrusy i bieżniki, fioletowy dywan, obrączki na serwetki srebrne, świeczniki srebrne, krzesła chiavari srebrne, podtalerze srebrne, lampiony srebrne, kandelabry srebrne.

Ultra Violet + złoto

Klasyka ślubna! Fiolet bez trudu połączy się z połyskującym złotem. Bardzo wieczorowo, wytwornie i elegancko. Z naszego asortymentu m.in.: fioletowe serwetki, cekinowe obrusy i bieżniki, fioletowy dywan, obrączki na serwetki złote, świeczniki złote, krzesła chiavari złote, krzesła chameleon złote, podtalerze złote, świeczniki złote, kandelabry złote, dekory geometryczne.

Zainspirowane? Świetnie! Nie możemy się doczekać Waszych realizacji 🙂 Będzie pięknie! 🙂

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem optymalnych cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a paczka przyjdzie na czas