Ultra Violet – kolor roku 2018 wg Pantone w wariacjach ślubnych

Znamy już kolor roku 2018 według Pantone. To Ultra Violet. Świetna wiadomość dla tych, którzy chcieliby ten hot trend wykorzystać na swoim weselu lub bankiecie, gdyż fiolet od zawsze kojarzy się ze ślubami. Jest uroczysty, elegancki, wieczorowy, ciepły, a przy tym nie jest ponury, w przeciwieństwie do wielu innych ciemnych kolorów.

Inspiracje w dekoracjach ślubnych z Ultra Violetem? Tylko spójrzcie!

  1. Ultra Violet + szary – szary wciąż jest na topie i świetnie tonuje ostrość żywego fioletu. Dodatkowo szarość jest elegancka i będzie świetnym tłem dla ultra violetu. Z naszego asortymentu m.in.: szare serwetki, szare obrusy, fioletowe serwetki, szare tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe.
  2. Ultra Violet + czarny – na śluby w stylu Burtona, ale też na świetne 18-tki, studniówki i inne mniej oficjalne, za to bardzo trendy imprezy. Z naszego asortymentu m.in.: czarne obrusy, fioletowe serwetki, szare tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe, kieliszki czarne.

  3.  Ultra Violet + brzoskwinia – dla tych, którzy szukają w ultra violecie nieco więcej elegancji i romantyczności. Połączenie z pewnością niebanalne i warte wypróbowania. Z naszego asortymentu m.in.: brzoskwiniowe serwetki, lawendowe obrusy, tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe, świeczniki brzoskwiniowe.
  4. Ultra Violet + lawenda + różowy – bardzo romantycznie. Połączenie bardzo klasyczne i ślubne. Nie trzeba do niego nikogo przekonywać. Z naszego asortymentu m.in.: lawendowe i różowe serwetki, lawendowe i różowe obrusy, tiulowe skirty, fioletowy dywan, obrączki na serwetki kryształowe.
  5. Ultra Violet + srebrny – klasyka ślubna. Fiolet bez trudu połączy się z połyskującym srebrem. Bardzo wieczorowo, a atmosfera taneczna gwarantowana. Z naszego asortymentu m.in.: fioletowe serwetki, cekinowe obrusy i bieżniki, fioletowy dywan, obrączki na serwetki srebrne, świeczniki srebrne, krzesła chiavari srebrne, podtalerze srebrne, lampiony srebrne, kandelabry srebrne.
  6. Ultra Violet + złotoklasyka ślubna. Fiolet bez trudu połączy się z połyskującym złotem. Bardzo wieczorowo, wytwornie i elegancko. Z naszego asortymentu m.in.: fioletowe serwetki, cekinowe obrusy i bieżniki, fioletowy dywan, obrączki na serwetki złote, świeczniki złote, krzesła chiavari złote, krzesła chameleon złote, podtalerze złote, świeczniki złote, kandelabry złote, dekory geometryczne.
    Zainspirowane? Świetnie! Nie możemy się doczekać Waszych realizacji 🙂 Będzie pięknie! 🙂

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczna dostawa

Zawsze zabezpieczamy paczki do samych drzwi Twojego domu.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem niskich cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej.