Silesia Wedding Day – wyznacznik trendów w branży

Nie taki trzynasty straszny jak o nim piszą. A wręcz przeciwnie 13 maja br. był niesamowitym dniem dla branży ślubnej nie tylko na Śląsku, ale również dla całej Polski.

Silesia Wedding Day to alternatywna impreza, która organizowana jest już od pięciu lat. Organizatorzy wzięli sobie do serca przedstawienie zwiedzającym firm z branży ślubnej, które są trendseterami, markami które potrafią wyjść o krok dalej w projektowaniu czy tworzeniu produktów dla par ślubnych.

W tegorocznych tarach, które odbywały się w magicznej Starej Walcowni w Katowicach, wzięło udział ponad 100 firm z całej Polski. Wśród nich była również APP Wypożyczalnia Dekoracji.

Wypożyczalnia krzeseł, dekoracji oraz pozytywnych emocji

Nasza oferta na stoisku skupiła się głównie na pokazaniu szerokiego spektrum możliwości, które dajemy naszym klientom. Pokazaliśmy krzesła cross (rustykalne), krzesła chiavari silver oraz new chiavari chamelleon z naszej wypożyczalni krzeseł.

Na stołach umieściliśmy dwa różne kolory obrusów: dusty blue (pudrowy niebieski, brudny niebieski) oraz zielony (ciemna zieleń, butelkowa). Stoły prezentowały dwa zupełnie różne style, zdecydowanie różniły się dodatkami. Na niebieskim umieściliśmy srebrne podtalerze, kandelabr i inne drobne elementy, aby nadać mu klimat romantyczny i elegancki, do tego kompozycję uzupełniły klasyczne krzesła chiavari srebrne.

Stół w butelkowej zieleni natomiast przybrałyśmy starym złotem, był lekki, rustykalny, choć z nutą elegancji, aby podkreślić jak ważną uroczystością jest ślub. Kompozycja kwiatowa była bardzo luźna, z liści na gałązkach. Geometryczne dekory dodały nieco romantyzmu, a podtalerze ze złotym brzegiem elegancji. Całość prezentowała się lekko, ale równocześnie stylowo.

dekoracje stołów weselnychdekoracje w stylu rustykalnym

Podczas targów chcieliśmy również przybliżyć ideę wypożyczalni dekoracji. Poniżej możecie wysłuchać wywiadu, który udzieliła Design Manager APP, Agnieszka Siemińska. Nade wszystko zależy nam na tym, aby pokazać jak elastyczna jest idea wypożyczalni oraz jak szeroka jest oferta APP. Na każdym kroku podkreślamy również to, że wypożyczanie po prostu się opłaca. Rachunek za zakupienie na własny koszt stołu czy krzeseł jest wyższy nawet 6-krotnie niż samo ich wypożyczenie. Podobnie jest z innym asortymentem, czy to serwetki, obrusy, kandelabry, czy nawet drobne dodatki typu światełka. Po ślubie dekoracje wystarczy zwrócić, nie leżą latami w piwnicy 😉

Oryginalne wejście w sezon

Na pewno Silesia Wedding Day to świetna impreza na dobry start sezonu – zarówno dla firm z branży ślubnej, jak i nade wszystko dla osób odwiedzających targi. Te alternatywne targi dają masę inspiracji i wymiany doświadczeń, które są niezbędne w tworzeniu niepowtarzanych rzeczy dla coraz bardziej wymagającego rynku.

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*