Nasze produkty lubią czerwony dywan

Czy nasze produkty chętnie występują na czerwonym dywanie i błyszczą na imprezach gwiazd? Zdecydowanie tak! Bo jak tu nie kochać celebryckich uroczystości? Pozwalają nam cieszyć oczy coraz bardziej luksusowymi projektami, miejscami pełnymi magii i oryginalnego stylu, które potrafią zaskoczyć każdego. Przecież to śluby celebrytów od zawsze były pierwowzorami dla kolejnych ślubnych pomysłów. Gwiazdy prześcigają się w maratonie najnowszych trendów i mnogości atrakcji. Zarówno bajkowe, ekskluzywne wesela królewskie, jak i hollywoodzkie uroczystości na najwyższym poziomie – to inspirujące marzenia zdecydowanej większości przyszłych par młodych.

Ogromną zasługą tego, że nasze ślubne dekoracje tak znakomicie odnajdują się w towarzystwie gwiazd jest niesamowity talent dekoratorów i stylistów tych imprez. Same produkty mogą wyglądać najpiękniej, ale bez tych, którzy potrafią je wyjątkowo zestawić i odpowiednio połączyć ze smakiem mogłyby sobie nie poradzić. To oni tak bardzo nam ufają i decydują o wyborze produktów z naszego asortymentu, a nie mają przecież łatwego zadania. Celebryci mają przecież świadomość tego, jak wiele par oczu podziwia ich tego dnia, przez co ich wymagania są również na najwyższym poziomie. Z naszego skromnego doświadczenia wiemy, że współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie dekoracji, którzy podołają każdemu wyzwaniu!


Wesela celebrytów

Wesele Agustina i Diany Egurrola w oprawie dekoratorsko-kwiatowej dekorujemy, o którym choreograf poinformował na początku tego roku uświetniły nasze eleganckie obrusy. To jedna z wielu okazji, gdzie nasze tkaniny dodały wyjątkowości weselnym stołom w otoczeniu niezwykłych kompozycji kwiatowych.

Dekoracje na kameralne uroczystości gwiazd

Nasze materiały uświetniły również uroczystość chrztu świętego synka Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Izabela, jako ślubna ekspertka postawiła na pastelowe barwy i zdecydowała się na wybór naszych obrusów w kolorze dusty blue i delikatnych, naturalnych serwetek sage green. Przepięknie zestawiła je z naszymi miedzianymi świecznikami i wazonikami, które stworzyły piękną kompozycję wraz z kwiatami we wszystkich kolorach wiosny.

Chrzest Chrisa, synka Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Wesele olimpijczyka, czemu nie?!

W oprawie przepięknego wesela mistrza świata w kolarstwie szosowym Michała Kwiatkowskiego i jego żony Agaty również udało nam się mieć swój udział. Nasze oryginalne krzesła industrialne doskonale wpasowały się w surową przestrzeń i romantyczny klimat uroczystości, za który odpowiada niezastąpiony ArtSize.

Mi.Zu i dekoracje dla mistrza świata

Wesele w klimacie nasyconym przyrodą, na jakie zdecydowali się aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona, na którym dzięki genialnemu oku Mi.Zu Flower Design wraz z pełnymi zieleni aranżacjami kwiatowymi zagrały nasze szałwiowe obrusy to przepiękne połączenie siły miłości i natury.

Scenografia do seriali

Nasze dekoracje uwielbiają nie tylko weselne klimaty, ale również plany filmowe, na których czują się, jak prawdziwe gwiazdy! Nasze ponadczasowe krzesła Chameleon zagrały już w serialu Król na Canal+, w towarzystwie Borysa Szyca, a także w serialu produkcji TVP Ludzie i bogowie. Jak widać potrafią być bardzo eleganckie i odnaleźć się w każdych warunkach.

Źródło: Canal+
Źródło: TVP

Dekoracje stołów? To za mało powiedziane!

Aranżacja wesela piłkarza Krzysztofa Zielińskiego i modelki Laury Słowiak w efekcie genialna, jak wygrany mecz, dzięki świetnej organizacji ArtSize, na długo zapadnie w pamięci ich gości. W przepełnionym kamieniem wnętrzu okraszonym niebanalnymi kompozycjami kwiatowymi znalazło się miejsce dla elegancji naszych miedzianych sztućców.

Scenografia w produkcjach TV

Plany filmowe, gwiazdorskie wesela i rodzinne uroczystości to już znany grunt dla naszych dekoracji… ale mają też doświadczenie w odgrywaniu ról w programach telewizyjnych, jak chociażby nasze krzesła Chiavari na planie Azja Express. Jeśli dobrze przyjrzycie się ślubnym programom TVN również zauważycie nasze produkty, które lubią się tam pojawiać – na przykład u wspomnianej już Izabeli Janachowskiej czy w programie Kto odmówi Pannie Młodej (realizacja: Art Flor Kwiaty).

Show must go on, czyli dekoracje na gale

Gale sportowe czy charytatywne… kojarzą się nam najczęściej z prostymi ściankami brandowymi. Na szczęście to również piękne dekoracje, bogata florystyka oraz szykowne kreacje i eleganckie smokingi. Podczas gali Sukces Pisany Szminką mieliśmy nie tylko zgrabne połączenie stołów okrągłych i prostokątnych oraz krzeseł chameleon i chiavari, ale również genialne combo wysokich i niskich kompozycji florystycznych (autorstwa Łukasza i Radka z Kwiaty & Miut).

Sukces Pisany Szminką (autorzy dekoracji Łukasz i Radek z Kwiaty & Miut)

Piłkarze i dekoracje?

Ponownie emocje, ponownie piłkarskie, tym razem znów we wspaniałej aranżacji weselnej napastnika polskiej reprezentacji Krzysztofa Piątka i jego żony Pauliny. Tam w naszym imieniu pojawiły się krzesła boho i białe obrusy za sprawą pięknego pomysłu Teraz powiesz tak. Z tego, co widzimy natura lubi się z naszymi drewnianymi krzesłami, a one lubią ją.

Trochę zazdrościmy naszym dekoracjom tego, że biorą udział w tak wielu świetnych i niezwykłych wydarzeniach, odnajdując się przy tym doskonale. Potrafią być oryginalną ozdobą, a jednocześnie uniwersalnie wpasowują się w aktualny klimat wydarzenia, w jakim uczestniczą. Dzięki temu, a właściwie przez to, że często dodają smaku również pięknym galom ich apetyt rośnie… w tajemnicy zdradziły nam, że ich największym marzeniem jest wystąpienie kiedyś na gali rozdania Oscarów 🙂

Julia i Agnieszka

Jeśli wynajmowałaś od nas produkty i chcesz podzielić się fotografiami z realizacji, to zapraszamy do kontaktu 🙂


Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*