5 powodów, dlaczego wypożyczanie dekoracji się opłaca

Trafiając tutaj pewnie zastanawiacie się, czy wynajmowanie produktów rzeczywiście będzie bardziej korzystne niż ich zakup? Przedstawimy Wam tutaj kilka naważnieszych argumentów za wypożyczaniem.

  1. Wynajem dekoracji jest mniej kosztowny niż zakup
  2. Jeśli próbujesz ograniczyć koszty imprezy, eventu lub uroczystości ślubno-weselnej do niezbędnego minimum, to naturalnym wyborem będzie wynajem. Koszt wypożyczenia nierzadko jest nawet 10 razy mniejszy niż detaliczna cena zakupu. Z pewnością pieniądze zaoszczędzone na wynajętych produktach lepiej spożytkować na miesiąc miodowy.


  3. Wynajem jest dla osób ceniących swój czas
  4. Wyszukanie odpowiednich produktów w sklepach jest czasochłonne bo produkty dekoracyjne są dość niszowe lub nietypowe (np. obrusy o średnicy 327 cm na stoły okrągłe 180 cm). Skompletowanie odpowiedniej ilości wymaga nierzadko zakupów w kilku sklepach. Artykuły prosto ze sklepu często wymagają jeszcze montażu i przygotowania. Jeśli planujesz odsprzedaż artykułów po weselu, to będziesz musiała również przygotować je odpowiednio i poświęcić sporo pracy na znalezienie kupującego i rozesłanie towarów. Podsumowując, jeśli nie chcesz mieć problemu z kompletowaniem, a następnie transportowaniem dekoracji, rozstawieniem ich na sali (np. krzeseł), a następnie ich myciem (podtalerze, sztućce, kieliszki), praniem (serwetki, obrusy, cekiny), czy czyszczeniem (np. świeczniki z wosku) to wynajem będzie dla Ciebie opcją idealną. Wypożyczalnia, taka jak nasza, dostarczy Ci produkty już zmontowane lub do prostego poskładania, jedną przesyłką, która może trafić prosto na salę lub dekoratorki. Jeśli wykupisz opcję czyszczenia u nas, po uroczystości wystarczy produkty zapakować i odesłać do nas. A jeśli będziesz chciała, to nawet nie musisz tym się martwić. Wystarczy, że zamówisz usługę montażową, a następnie demontażową z odbiorem.


  5. Brak problemów z magazynowaniem
  6. Wybór dekoracji nie jest prosty i nie można go odkładać na ostatnią chwilę. Wynajmując dekoracje nie musisz martwić się o miejsce na ich przechowanie, bowiem dostarczamy je 1-2 dni przed uroczystością. Często bywa tak – np. w przypadku krzeseł czy stołów, że praktycznie w ogóle nie musisz się martwić o przechowanie produktów, ponieważ ustawiamy je bezpośrednio na salę. A zaraz po uroczystości je odbieramy.


  7. Szeroki wybór w jednym miejscu
  8. Wypożyczalnia, taka jak nasza, jest wyspecjalizowana w wynajmowaniu produktów na uroczystości. Dlatego wiemy co najbardziej się sprawa i jakie produkty najczęściej potrzebujesz. Pracę nad wyborem odpowiedniej jakości i dobrze dobranych odcieni materiałów, rozmiarami, funkcjonalnością produktów itp… zostawiasz nam! Szeroki asortyment, który posiadamy, pozwoli Ci zaoszczędzić czas na zrobienie „zakupów” w jednym miejscu.


  9. Outsourcing
  10. Wypożyczanie i korzystanie z usług takich firm jak nasza ma jeszcze jeden bardzo duży plus. A mianowicie kwestie rozplanowania i ustawienia produktów na sali i podczas ślubu. Odpowiednio wcześniej, planując uroczystość i wiedząc jakie dekoracje będą potrzebne i dostarczone, całą kwestię organizacyjną możesz zlecić florystce, dekoratorce lub obsłudze sali, bądź też pracownikom wypożyczalni, którzy rozstawią stoły, krzesła, wyprasują obrusy, czy rozstawią podtalerze i kandelabry. Proste, prawda?

dekoracje stołu w stylu boho

A może niekiedy lepiej kupić niż wypożyczyć?

Tak, niekiedy są takie sytuacje, że wynajem jest niemożliwy ze względu na logistykę lub typ produktu.

Opcja zakupu jest najlepsza wtedy, kiedy wybierasz coś bardzo niestandardowego, np. dedykowaną ściankę weselną. Zmuszona do zakupu będziesz również w przypadku dodatków jednorazowych, jak poligrafia, wstążeczki, czy żywe ozdoby.

Są też dekoracje, które możesz wykonać sama, albo wykorzystać później w domu, ale to raczej drobiazgi lub niewielkie ilości dodatków. Warto poszperać w tutorialach i inspiracjach DIY bo do aranżacji naszych produktów lub jako uzupełnienie dekoracji, często można znaleźć bardzo fajne pomysły. Tak na prawdę bazę produktową można wykorzystać co najmniej na kilka różnych sposobów. Doskonałym przykładem jest choćby nasz artykuł o 5 sposobach na wykorzystanie bieżnika 🙂

Dekoracje glamour
Ścianka dekoracyjna w stylu Great Gatsby

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*