Wypożyczalnia dekoracji na Halloween

Święto Halloween stało się już z dość popularne w Polsce. Raczej nie ze względu na zwyczaj zbierania słodyczy, ale raczej przez to, że jest to ostatnia okazja do hucznego świętowania przed okresem Adwentu, w dodatku bardzo oryginalnego świętowania, dzięki ciekawym dekoracjom

Kolory jesieni…

Dekoracje na Halloween w eleganckim stylu to nade wszystko kwintesencja lekkiego stylu village lub modern. Dominują oczywiście dwa kolory: czarny i pomarańcz. Ale bardzo często wkradają się beże, srebro, dusty gold czy gamy brązu. Zatem de facto mamy do czynienia z szeroko pojętą kolorystyką jesieni.

Szalona dowolność

Jak możemy dekorować pomieszczenia w tym stylu? Wszystko zależy od tego ile mamy miejsca oraz jakim budżetem dysponujemy. Hotele najczęściej dekorują miejsca frontowe do restauracji lub miejsca przy help desku. Jeśli mamy imprezę outdoorową to zdecydowanie warto przygotować przynajmniej miejsce na wejście gości, zagajnik lub inne miejsce, które będzie rzucać się w oczy.

Podstawą dekoracji naturalnie będzie… dynia, a w zasadzie nawet maaaaaaaaasa dyni. Reszta już zależy od nas oraz wymagań klienta. Projektując elegancką kolację w stylu Halloween musimy zadbać o czarne obrusy, kandelabry, złote lub miedziane podtalerze, czarne, białe lub pomarańczowe serwetki, czy delikatne ozdoby typu beżowe lub pomarańczowe bieżniki czy stylowe czarne kieliszki.

Koncept: Just Love

Jeśli robimy imprezę w stylu bardziej lekkim, to z pewnością nie powinno zabraknąć tam dodatków w stylu country, czyli snopków słomy, jabłek czy innych owoców. Super będą wyglądały transparetne słoiki. Przydałoby się też dużo dekoracji z pogranicza sztampy, czy drobne dodatki jak sztalugi z tablicami kredowymi, sznurki z poligrafią, czy drewniane pieńki na stoły oraz drewniane skrzynki.

Poniżej znajdziecie kilka produktowych propozycji, które z pewnością zainspirują Was. I pamiętajcie o dużej ilości słodyczy, bo „cukierek albo psikus”.

komentarze 2

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Zwrot kaucji

Jesteśmy gwarantem optymalnych cen i zwrotu kaucji*

Tania wysyłka

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a paczka przyjdzie na czas