Przykłady stylów w dekoracjach weselnych – zobacz jak to robią nasze Klientki

Twój Styl – Nasze Dekoracje! Dziękujemy Wam, że wprowadzacie w życie naszą ideę. Uwielbiamy, gdy dzielicie się z nami zdjęciami pokazującymi Wasze realizacje z zastosowaniem naszych dekoracji. Tworzycie własny styl, niepowtarzalny i wyjątkowy. Przecież to Wasz Dzień!

Bujne kolory i złote dodatki

Wielokolorowe, piękne bukiety w połączeniu ze złotem: cekinowe obrusy i krzesła chiavari. Elegancki styl w bogatym wydaniu.

Realizacja La Vinci Konsultantka Ślubna; Florystyka: Galerii Kwiatów

Kwintesencja stylu glamour

Odważne wesele w pięknym stylu glamour, niemal książkowym. Połączenie czerni, srebra i kryształu. Czerwone róże do całości dodają maksimum charakteru.

Projekt Glamour Event

Styl boho, czyli jaki?

Odpowiedź nie jest oczywista. Styl boho łączy w sobie naturę i to w niej najpiękniejsze, czyli asymetryczność, nieoczywistość, brak porządku spod linijki z odrobiną szyku. Ta realizacja jest tego ciekawym przykładem. Bardzo naturalna, lekka zieleń oraz świetne dodatki złota – dekory geometryczne oraz złote cekinowe obrusy.

Koncept Kwiat Melanii Wedding

Dekoracje weselne w stylu ubran classic

Krzesła chiavari wkomponowane w elegancką, nowoczesną salę w sercu miasta. Do tego dodatki w formie cekinowych obrusów w kolorze różu oraz delikatne kompozycje kwiatowe i voila! Prosta recepta na spektakularne, nowoczesne wesele w stylu urban classic.

Wizja Wedding Sense

A może wybierzesz styl modern w swoich dekoracjach?

Absolutnie spektakularne, choć takie proste! Dominacja szarości (serwetki i obrusy), a do tego bardzo delikatne, nowoczesne dodatki, jak sznurki i ciekawa personalizacja winietek w formie napisów 3d.

Koncepcja Kowalska Decor Styling & Event Planning

Styl rustykalny jest coraz popularniejszy

Białe obrusy, bieżniki jutowe i delikatne ozdoby kwiatowe. Do tego absolutny must have, czyli krzesła boho. A to wszystko w klimatycznej stodole.

bieżniki z juty
Wizja p. Moniki Balda-Pliszki

Dekoracje weselne w stylu industrialnym

To styl, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Dominują tu proste i najczęściej zimne kolory. Łączenie błękitów, zieleni oraz metali, najlepiej miedzi. Nasza klientka wybrała serwetki dusty blue przeciągnięte miedzianymi obrączkami. Całości dopełniają delikatne, nowoczesne bukiety. Ten style buduje również odpowiednia gra światła.

Pomysł Agencji Ślubnej Christiani

Komentarzy 1

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*