TOP 5 miejsc na inspiracje ślubne

Odpowiednie przygotowanie to podstawa, wiedzą o tym wszyscy. Dlatego do ważnych wydarzeń w życiu przygotowujemy się solidnie i w miarę możliwości wszechstronnie. Jak przygotować się do ślubu i wesela w zakresie dekoracji? Mamy dla Was 5 sprawdzonych miejsc na inspirację!

Pinterest

Nie jest to zbyt odkrywcze i mnóstwo z Was już o tym wie, ale na Pintereście na prawdę znajdziecie fajne pomysły, również typu DIY. Dodatkowo możecie je zapisywać na własnej tablicy, dzięki czemu możecie w tym worku przebierać, patrzeć co do siebie będzie pasowało i jaki ostateczny obraz Waszej uroczystści klaruje się z całego mnóstwa pomysłów.

Od czego zacząć?

Jest tu masa tablic, które zasługują na uwagę, a wyszukiwarka Pinteresta działa idealnie, kiedy wpiszemy konkretne frazy – pamiętajmy tylko, aby lepiej posługiwać się językiem angielskim. Nie bójmy się wpisywać konkretnych fraz: „table set glamour” lub „wedding decoration boho” itp.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć to wpisz po prostu „wedding decoration” wtedy znajdziesz dużo zdjęć z różnych styli.

Jak złapiesz bakcyla to pójdzie z górki! Bowiem Pinterest świetnie wyczuje Twoje wyczucie stylu. Możesz też włączyć powiadomienia, dzięki którym serwis będzie informował Cię o najpopularniejszych zdjęciach lub tablicach, które cieszą się wyjątkową popularnością.

Instagram

Instagram i Facebook to praktycznie jeden serwis. Czesto jest tak, że wymieniają się one publikowanymi zdjęciami. Dlatego w naszym zestawieniu jako rekomendację do inspiracji na dekoracje weselne znajdziecie tylko konta na tym pierwszym.

Od czego zacząć?

Ciężko znaleźć w polskim internecie konkretne przykłady influencerów lub profili, które konkretnie przedstawiałyby różne style i dodatkowo pokazywały zaplecze, czy tzw. DIY (tych raczej szukajcie na youtube’ie lub pintereście). Jednak znajdziemy kilka przykładów anglojęzycznych profili, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Hitched (instagram)

Jednym z takich miejsc jest Hitcheduk (@hitcheduk). Jest to profil ogólnoślubny, jednak masa tam świetnych inspiracji dekoratorskich, uwiecznionych na wybornych zdjęciach.

Karen Tran (@karentranevents) to specjalistka od Floral Designu, która w świetny sposób potrafi ukazać piękno kwiatów z dekoracjami.

Inne godne polecenia miejsca to profil magazynu Inside Weddings (@insideweddings) czy Details Jeannie (@detailsjeannie).

Blogi

Szukamy, szukamy i szukamy… Niestety zarówno w interecie polskim, jak i na stronach anglojęzycznych czy niemiecojęzycznych ciężko znaleść miejsca, które zajmują się tylko i wyłącznie dekoracjami. De faceto nie ma takiej jednej strony. Z pewnością są jednak miejsca, gdzie przywiązuje się bardzo dużą wagę do kwestii wystroju.

Od czego zacząć?

Z rodzimego podwórka możemy polecić blog Zrób Swój Ślub – bardzo praktyczne porady na każdy temat.

Na zagranicznych stronach mamy nieco więcej inspiracji. Kompletnym must have jest serwis marthastewartweddings.com. Niesamowite miejsce, gdzie można znaleść masę inspiracji z najwyższej półki amerykańskiego rynku ślubnego.

marthastewardweddings.com

Bardzo ciekawym miejscem jest również rockmywedding.co.uk

Ponadto możecie zajrzeć na:

Youtube

To telewizja ostatnich lat. Kanałów jest już miliony, a wśród nich również te dla przyszłych Panien Młodych. Jeśli wolisz posłuchać różnych porad niż o nich czytać, a zamiast zdjęć oglądasz filmy, to na pewno Youtube Ci się spodoba. Dodatkowo jest tu całe mnóstwo materiałów DIY, które łatwiej opanować z filmu niż z opisu, czy zdjęć.

Od czego zacząć?

Poleacamy kanał Izabeli Janachowskiej Wedding Dream – jest to ogólny vlog o trendach ślubnych, jednak znajdziecie tam również masę informacji o dekoracjach.

Kanał anglojęzyczny, ale na prawdę świetny pod kątem DIY, to Totally Dazzled. Materiały są dobrze przygotowane i niewiele trzeba rozumieć, aby się czegoś nauczyć.

Świetne są również kanały amerykańskich trendseterów np. TheSorryGirls 

Strona wypozyczalniadekoracji.pl

Nieskromnie polecamy również informację o naszej stronie APP Wypożyczalnia Dekoracji. Bowiem mamy ogromne szczęście, że nasze produkty często występują na weselach i ślubach u najlepszych dekoratorów czy wedding planerów. Przy produktach lub w zakładce Inspiracje znajdziesz masę zdjęć produktów aranżowanych na setki sposóbów. Ciągle zaskakuje nas, że każda uroczystość z naszymi produktami jest inna, a Panny Młode, dekoratorki i florystki mają miliony pomysłów, które mogą być dla Was inspiracją do stworzenia tego niepowtarzalnego, własnego stylu Wielkiego Dnia!

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*