TOP 8 sesji z naszymi produktami

Poznajcie najciekawsze zdjęcia z sesji stylizowanych sezonu 2018/19, które będą jeszcze długo niesamowitymi inspiracjami dla Młodych Par

Uwielbiamy sesje stylizowane! Jako inspiracja dają więcej niż tysiąc słów. Pokazują te same produkty w tak innych, różnych, ciekawych aranżacjach, że zaskakuje to nawet nas! To wspaniałe, że można udekorować uroczystość w tak wielu różnych stylach. To dla wszystkich Panien Młodych niesamowita niezależność i w końcu konkretna możliwość urządzenia ślubu i wesela w zgodzie ze sobą.

Czasem bierzemy udział w sesji czynnie, a czasem jedynie użyczamy produktów, które następnie są czarowane przez wspaniałe florystki i dekoratorki z niesamowitą pasją. Zawsze to dla nas ogromny zaszczyt i z wypiekami na twarzy czekamy na efekty. Zobaczcie, co przyniósł nam sezon 2018/19.

Wesele White&Gold

Stonowana wizja, która aż bije elegancją i stylem. Kochamy tą sesję, którą pokochał zresztą również Magazyn Panna Młoda, publikując ją w (a jakże!) listopadowym wydaniu. Dynie oczywiście przywodzą na myśl październik i listopad, ale zestawienie kolorów jest bardzo uniwersalne. To co nas urzeka i na prawdę wyróżnia tą sesję, to to, że produktów, kolorów i kwiatów nie jest tu wiele, ale wszystko jest tak doskonale skomponowane i tak urocze, że nie trzeba nic więcej, aby całość zapierała dech w piersiach.

Aranżacje: Anioły Przyjęć; Fotografia: Atelier Kryjak Magdalena i Michał Kryjak 

Let’s Rock… This Wedding

Szalona sesja, która zaintryguje niejedną parę. Choć inspiracją był rock&roll, to jednak wyszło nadspodziewanie elegancko 🙂 Muzykę kochają wszyscy i jest ona na każdym weselu, więc nie ma powodu wykluczać jej z dekoracji 😉 A dla tych, którzy jednak nie są przekonani do akcentów muzycznych, niech inspiracją z tej sesji pozostanie ciekawe zestawienie kolorów i jej modernistyczny charakter.

Aranżacje: Just Love; Fotografia: Ola Iwanowska Fotografia

Cold Winter

Sople lodu, szron, zamarznięte tafle jezior i malowniczy mróz były inspiracją dla tej zimowej sesji. Wpasował się też doskonale uwielbiany przez nas kolor dusty blue. Całość jest niezwykle spójna, chłodna, przez co tak samo piękna, jak i dostojna. Taka zima na pewno nie jest zła!

Aranżacje: Moje Śluby – Małgorzata Marciniszyn-Świątek; Fotografia: Simple photography

Gold Winter

A tu przeciwna odsłona zimy. Bardziej ciepła, Bożonarodzeniowa, przytulna. Choć temt przewodni ten sam, co poprzedniej sesji – ślub zimowy, to jednak całkowicie przeciwstawne podejście. Czy to nie jest cudowne, że możliwości jest tak wiele! Jedyny minus jest taki, że na prawdę ciężko się zdecydować co wybrać na swoją uroczystość 😉 Tutaj coś dla wielbicieli złota, nieco większego kontrastwania, ciepłego światła i romantyzmu. Gold Winter czy też Warm Winter, którą robiłyśmy z Izabelą Janachowską, to też propozycje bardziej okołoświąteczne, mniej karnawałowe. Na karnawał chyba jednak trafniejsze są klimaty białej, mroźnej zimy, którą w grudniu ciężko spotkać…

Aranżacje: Just Love, Fotografia: Marcin Mentel Fotografia

Tajemnicza Oranżeria

Bardzo romantyczna i ponadczasowa sesja. Pełna zieleni i naturalności. Dlatego właśnie nasze krzesła drewniane Boho pasują tu tak idealnie 🙂

Aranżacje: Pracownia Kreatywna by A., Fotografia: Agnieszka Bondyra

Popiół i diament

Szarość jest piękna. Uniwersalna, a jak widać po tej sesji, potrafi być też bardzo elegancka. Wystarczy połączyć ją ze szkłem, kryształem i srebrem. Sesja typowo klasyczna, przez co może być inspiracją na na prawdę wiele przyjęć i na różne okazje. Pasuje do wielu wnętrz, na każdą porę roku, a jednak szarość sprawia, że jest nieoczywista.

Aranżacje: Daria Morkunas Wedding Planner, Fotografia:
Damian Grien

Cosmic Wedding

Przenieście się do gwiazd. Zatopcie w Mlecznej Drodze! Srebro, granat, ale i elementy fioletu kosmicznych smug, gwiazdozbiory, kuliste kształty, gra świateł – to wszystko nadało tej sesji na prawdę kosmiczny klimat. Co ciekawe to kolejna inspiracja w klimatach nieco zimowych, karnawałowych. Czyżby pora na przełamanie rządów miesięcy letnich na wesela?

Aranżacje: La Vinci – Wedding Planner, Dekoracje i Florystyka: Galeria Kwiatów Inowrocław, Fotografia: Vivacolor – Jacek Kołaczek

Blue Velvet

Sesja z uwielbianym przez nas kolorem Dusty Blue. Jest z nami już ponad rok, a wciąż nam się nie nudzi, wręcz przeciwnie, dopiero rozkwita! Wciąż łączymy go z nowymi kolorami, testujemy w nowych aranżacjach. Oczywiście wspólnie z cudownymi florystkami i dekoratorkami! Tutaj w dość eleganckim wydaniu. Zaskakujące jest to, że dusty blue pasuje do tak wielu aranżacji.

Aranżacje: Projekt Ślub; Fotografia: Better together photography

Dziękujemy wszystkim wedding plannerom, dekoratorom oraz florystom, którzy zaprosili nas do uczestnictwa w powyższych sesjach.

Dodaj Twój komentarz

Bezpieczne płatność

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego możesz zapłacić za swoje dekoracje via PayU lub transfer bankowy.

Darmowa wysyła

Dzięki sprawdzonym i tanim spedytorom zapłacisz mniej, a nawet 0 zł (wszystkie zamówienia wysyłane UPS od 1500 zł).

Raty 0%

Chcesz mieć możliwość zapłacenia za dekoracje na raty? Nie ma problemu!*